Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Про мовне тренерство або В чому моя особливість як викладача іноземних мов?

Я можу писати про унікальність методики, про креативність, про результативність, про особливу атмосферу, яку я створюю в своїх групах. І це все правда, про що свідчать відгуки моїх студентів. І це важливо. Але є ще одна деталь… Приведу приклад. 

60 км. Цілих 60 км.  

Два місяці тому, як купила велосипед, навіть думати про таке страшно було! А це ось своїми  ніжками через Терезине аж до Ковалівки і назад!  3 год. 30 хв. Так думаю, що якби двічі не зупинялися, щоб гриби зібрати, які по дорозі трапилися, та без зупинки для фото, то і за 3 год. вправилися б. В цілому за 1 год. проїжджаю 20 км!  Тож, 100 км цілком реально для мене проїхати за 5-6 год. 

Пам’ятаю, самий перший раз проїхала 10 км майже за дві години)) Раз навіть впала! Було дуже смішно. Все життя на «Україні» прокаталася, а там кермо не таке широке. Не вписалась в «проїзд»! Зате тепер знаю, куди можу писатись, а куди ні. Scientia potentia est! Знання – це сила.  

Ще подивилась декілька відео, як краще кататися, щоб менше суглоби боліли в колінах та ліктях, і щоб руки не німіли. Вже більш менш нормально навчилась швидкості перемикати, щоб взяти максимум. Адже спочатку їх плутала, не в ту сторону клацала, потім взагалі боялась їх не перемикати, щоб не плутатись і не зломати)) як згадаю, аж смішно. 

Людина не знає, на що вона здатна, поки не відважиться зробити більше, ніж вона робила до цього. При цьому буде спокійно ставитися до етапу, коли «смішно, падаєш, плутаєш». 

«Ти ще не готова їхати Велосотку. От якщо до осені так будеш тренуватися, то, цілком можливо, будеш готова». Як би як так людей іноземним мовам навчала, то вони  сто років ще не були  б готові рота відкрити щось сказати :)

Через карантин Велосотка з 7 червня перенеслась на 5 липня, і знаєте що? Це дуже розслабило.  Коли людина має чіткі сроки/дедлайни, це мобілізує весь організм. І дивним чином десь знаходиться час на тренування. А це не 30 хв. і навіть не година. 

Люблю порівнювати спорт із вивченням іноземних мов. Не всім дійсно дано бути олімпійськими чемпіонами  (і чим старший по віку, тим більше не дано, що цікаво), але всім дано займатися фізкультурою. І всім дано проїхати 100 км. За умови регулярних тренувань. 

Але на відміну від спорту,  гарний результат в іноземній мові можна отримати виділяючи навіть 15 хв. щодня.  

«Хочу нормально сісти,  годину-дві виділити, нормально повчитися». Насправді, дуже складно виділити дві години. Виділяйте 10 хв.! 

Done is better than perfect. Because perfect is never done. 

Зроблене краще, ніж ідеально. Тому що ідеально – це ніколи. 

Тож, в чому моя особливість як викладача іноземних мов? В тому, що я викладаю по мінімуму, а треную по максимуму. Я тренер. Я вчу тренуватись. Я вмію навчити робити більше, ніж ви самі від себе очікуєте. Я навчаю спокійно ставитися до етапу, коли «смішно, падаєш, плутаєш».  Я навчаю отримувати задоволення від цих падінь, тому що саме так і тальки так ми рухаємось вперед.  Я навчаю створювати час для того, що важливо. І це все тому, що ці навички я постійно треную в собі.  Я люблю  і процес, і результат. Я люблю досліджувати свої можливості. І можливості інших.  Змагатися сам із собою і не робити трагедію, якщо з першого разу не вийшло. 

- Ви навчаєте англійській та іспанській? 

- Я навчаю впевненості та вірі в свої сили. 

Задавайте всі питання, які вас цікавлять, під дописом у ФБ або пишіть у приват. Телефонуйте 0978816017, 0957432837. Залишайте заявки на курси тут (бажано передзвонити потім) З моєю допомогою ви відкриєте в собі здатність до мов! Перевірено :)


21.05.2020
 


Нові публікації