Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Про тих, кому вигідно НЕ знати англійську мову

Про особливості мого курсу англійської мови для початківців (чому саме така інтенсивність, чому саме така тривалість занять і т.д.)
або
Чому вам вигідно НЕ знати англійську мову

У мене вже майже 10 років викладацького стажу, тож, можу робити висновки на основі свого практичного досвіду. І висновки такі: не можна розтягувати вивчення мови надовго. Це втомлює і демотивує. 3 місяці – це оптимальний час, за який і не втомишся, і реальні результати можна отримати.

Заняття два рази на тиждень ідеально підходять для тих, хто вже має певну «фізичну» форму. Так би мовити, щоб підтримувати її і вдосконалювати. Так само як і група вихідного дня прекрасно буде справлятися з цієї задачею, якщо ви вже маєте гарний середній рівень. Але для того, щоб сформувати фундаментальну мовну базу, той «несгораемый» запас знань з іноземної мови, ідеальна інтенсивність – 3 заняття на тиждень. Понеділок ми працюємо разом, вівторок робите невеличке домашнє завдання самостійно, середа знову разом працюємо, четвер – самостійно, п’ятниця знову разом, в один з вихідних ви знову знаходите час для мови. Відбувається безперервний необтяжуючий процес, який дозволяє створити приємну звичку займатися мовою, потребу в ній. Саме так виникає бажання займатися далі мовою самостійно вдома і 1-2 рази на тиждень відвідувати «тренажерний зал», щоб бути у гарній мовній формі.

Тривалість заняття 1,5 год. 1 годину вважаю недостатньою для групових занять з дорослими. Це діткам 45-55 хв потрібно, їхній організм просто не сприймає більшого навантаження. В той час як дорослий на 60 хв тільки входить в азарт і починає розуміти весь смак. І тут.. бац, кінець. Цей пік обов’язково потрібно використовувати. 2 ж години будуть втомлювати людину, яка тільки починає вивчати мову. Тому що іноземна мова – це певний стрес для нашого мозку . Все в нашому житті потрібно закінчувати вчасно: 1,5 год. – це якраз той момент, коли оте «ще чуть-чуть» приємно залишити на інший раз. Після заняття в людини не повинно виникати почуття втоми. Навпаки! Тільки енергія та бажання.

Деякі друзі підказують, що ціна 3300 грн. за курс не є конкурентною, тому що в місті повно інших дешевших пропозицій. Так, є. Практично всі з них – це заняття двічі на тиждень по 1 год., рідше по 1,5 год., ще рідше по 2 год. Вище я пояснила, чому таку інтенсивність вважаю неефективною. Рівнятись на інших – це добре. Але за умови, що я вважаю їхню пропозицію кращою. Саме тому я не буду рівнятись на цінові пропозиції інших. Я пропоную якість, а якість не може коштувати дешево. І я не хочу пропонувати дешевший товар, в якому я не впевнена. І я не хочу, щоб потім про мене говорили: "аа, я до неї теж ходив ходив, так нічому і не навчився толком". Я роблю те, в що я вірю. Інакше я не вмію працювати.

Та це і весь курс ніби як дорого коштує, а година заняття становить-то лише 57 грн.:) Середня ціна на ринку за групове заняття з ДІТЬМИ за годину – 50 грн. Цей курс я розробила для того, щоб кожен, хто хоче вивчити англійську мову, міг собі дозволити його купити. Тому що я дуже хочу, щоб білоцерківці не впадали в ступор, коли до них звертається іноземець з проханням підказати, де знаходиться найближчий готель. Якось проводили експеримент з молодіжною ГО ТАКО.

Отже, 57 грн. за годину заняття, три місяці вашого часу. І дєло в шляпє. Безсумнівно, що пропозиція вигідна. Тож, ви :

- І далі продовжуєте мріяти про те, як би вивчити мову і як би це класно було, тому що ви мрійник і вам просто подобається міряти. Або ви просто нитік, і вам подобається жалітись іншим «добре тобі, ти мову знаєш», «та якби я був на твоєму місці, та я б, та я б.. але ж мови не знаю, а так би я показав, як треба…ух»

- Розтягуєте процес вивчення мови мінімум на півроку-рік, аби тільки в місяць виходило дешевше, що неминуче тягне за собою демотивацію, втомленість від мови і появу нав’язливої думки, що англійська мова – це складно, тяжко і її треба вчити роками

- Ви один раз купуєте вартісну річ, яка буде вам служити все життя.

Ще і досі вагаєтесь?

Тоді чесно самі собі дайте відповідь на запитання: Чому вам вигідно НЕ знати англійську мову?

І якщо таки дійсно вигідно, то я тихенько мовчу)) Але попрошу цю людину написати відповіді в коментарях. З мене коньяк! Бо це буде знайомство з першою такою людиною в моєму житті.

24.02.2017


 


Нові публікації