Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Про те, як не розгубити знання з іноземної мови за час відпустки

Літо.. всі нарешті відпочивають.. всі щасливі. Але це дуже небезпечна пора для вашої мови (англійської, іспанської, німецької, китайської). Як не розгубити знання під час відпустки? Де шукати натхнення, аби знайти годинку-дві на тиждень для своєї улюбленої мови?

Скористайтесь цими ідеями під час вашої відпустки: літньої чи зимової :)

1. Розкажіть про свою відпустку! Придумайте розповідь про своє літо, використовуючи не менше 10 фотографій. Звісно, розкажіть про кожну з фотографій: де це, з цим ви, чому ви там, що ви там робили, що сподобалось – не даремно ж ви включили цю фотографію в свій фото звіт про відпустку))

2. Ви лише мрієте про відпустку? Круто. Складіть план подорожі англійською. Коли ідете, куди, з ким, де плануєте зупинятись, що подивитись і т.д. Мріяти - це завжди в задоволення! А мріяти англійською мовою – подвійне задоволення та ще і користь)

3. Знаходитесь десь у мега цікавому, мальовничому, загадковому місці? Постійно є свідком цікавих подій? Розкажіть нам про них у форматі відео репортажу! Зніміть власне відео і розкажіть більше! Звісно, можете дещо продумати свою розповідь, повторити ключові слова англійською мовою. Але непідготовлене англійське мовлення – це шикарна практика! Частіше робіть це. І діліться з друзями та знайомими!
.
4. Напишіть лист другу і розкажіть про свою відпустку, про те, як проходить літо, що вже зроблено, що ще плануєте. Складно знайти англомовного друга? Як давно ви спілкувалися зі своїми одногрупниками? Пишіть листи один одному! Пам’ятайте, ви – команда! Вам же ж було б приємно отримати такого листа від людини, яка «гризла граніт науки» поруч з вами три місяці?)) Так отож.

Відпочивайте з думками про англійську! Чи іспанську)) І діліться своїми ідеями!

П.С. «Звітами», фото, відео, etc. можна ділитися в своїх соцмережах. Здивуйте своїх своїх друзів! "Англійської почав/ла писати... ого" :) Це цікаво та весело! Або ж поділіться зі своїми одногрупниками в наших групах у вайбері. Якщо ви лише плануєте стати студентом Spanglish, діліться своєю розповіддю в коментарях!

17.07.2018

 


Нові публікації