Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Про результати курсу англійської мови для початківців

Хочете подолати мовний бар’єр? 

Хочете відчути та зрозуміти логіку англійської мови?

Мрієте навчитись грамотно будувати речення англійською мовою?

Рішення є! Оволодівайте граматичними та мовними конструкціями і активно використовуйте їх в своєму мовленні!

Теорія в обсязі, достатньому для спілкування, без води, все чітко + практика. Адже для розвитку навичок говорити потрібно саме говорити! І практикувати саме те, що дійсно потрібно для реального спілкування, а не історію стародавнього світу.

Рада представити вам результати своєї роботи :)

На відео саме звичайне заняття. Дискусія та розв’язування комунікативної задачі (зараз це модно називати англійським словом кейс). В кінці заняття дівчата, які не бояться камери, вирішили дещо додати від себе.

Так, я не чарівниця, і не всі дожили до випуску. З 12 студентів закінчили курс 9. Студенти, які робили все, що я говорила, показали результати, якими і вони і я задоволена, тож, в якості бонуса отримали 10% знижки на наступний курс )) таких п’ятеро. Одна студентка отримала 50% знижки)) Я думаю, ви всі звернули увагу на те, що вона більше всіх говорить на відео. Списати два блокноти та записати сотню хвилин аудіо – кожен так буде говорити.

Основна причина, чому людина не може вивчити англійську мову: не може знайти часу. Безперечно, доросле життя диктує свої умови, і вивчення мови апріорі не може бути основним пріоритетом. Але три місяці – це реальний термін. Просто знайдіть їх. І докладіть максимум зусиль аби досягнути гарних результатів. Just do it.

Ознайомитись з курсом та залишити заявку на навчання можна ТУТ 
 


Нові публікації