Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Маленька таємниця, яка допоможе вам у вивченні іноземної мови

Хочу відкрити маленьку таємницю, яка точно допоможе вам у вивченні іноземної мови. 

Бажання вивчити мову приходить спонтанно. Так так. Можна роками думати про це, мріяти, але безпосередньо бажання «хочу» завжди звалюється як сніг на голову. Все. Хочу. Невідомо звідки з’являється енергія та запал. Хочеться все читати, слухати, дивитись. Хочеться купити якусь нову книжку чи аудіо курс. Все хочеться. І чим побільше. А потім пару днів минає…. І щось уже не так цікаво це все читати, слухати, дивитись. І та нова книжка на поличці стоїть вже нікому не потрібна. І щось уже взагалі нічого не хочеться. Знайомо? Потім минає деякий час і знову виникає бажання вивчити іноземну мову. І все пішло по новому колу. 

Чому так? Все просто. Тому, що ваш організм перевтомлюється. 

Вивчення іноземної мови – це не спринт, це – марафон. Тут потрібно вміти розподілити свої сили на всю дистанцію. Тому перед тим, як в перший день зануритись з головою у вивчення мови, подумайте: скільки сторінок в день, наприклад, вам потрібно читати, щоб ви не втомлювались читати протягом року? Звертаю ще раз увагу: кожен день протягом року. І щоб не просто не втомлювались, а ще і робили це із задоволенням. 2,5,10? Скільки вирішили, стільки і робіть. І особливо в перший день! 

Я завжди люблю порівнювати мову зі спортом. 

Наприклад. 

Захотілось вам гарний підтягнутий живіт. Чи гарні біцепси. Ви будете три дні підряд зранку до ночі тягати гантелі? Ні. Тому що ви прекрасно розумієте, що нічого, окрім болю в м’язах, таким чином не отримаєте. Ви просто надірвете свої м’язи, адже навантаження потрібно давати поступово. Так само всім зрозуміло, що гарна фізична форма вимагає регулярних занять, а не раз в місяць. А деяким людям (особливо тим, хто вже надірвав м’язи) потрібен тренер, аби підказав, які саме вправи краще робити, щоб досягнути найкращого результату і не травмувати свої м’язи. Отримавши ці знання, людина буде далі продовжувати тренування самостійно. За умови, що їй подобається бути у гарній фізичній формі, звісно. 

Тож, я – тренер)) треную англійській та іспанській мовам. Хто знає, можливо, я саме ваш тренер. Тут поки не спробуєш, не дізнаєшся. Адже для будь-якого тренування, хоч спортивного, хоч мовного, важливе значення має симпатія до тренера. Банальне «подобається-не подобається». Не тренуйтесь з тією людиною, яка вам не подобається. Це вірний шлях розлюбити спорт/мову на дуже довго чи навіть назавжди. Шукайте свого тренера. 

Сьогодні модно бути у гарній фізичній формі. Тренажерні зали та фітнес-центри переповнені. Давайте разом створювати моду і на гарну мовну форму! Будемо і гарні, і розумні :)

01.03.2017
 


Нові публікації