Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


«Добре тобі, ти худенька»

Такі твердження мене «улыбают», як-то кажуть :) Так само як і твердження типу «Класно тобі, у тебе ж свій бізнес», «Куди мені, це у тебе ж така посада», «Ти собі можеш це дозволити, бо ти ж знаєш англійську/німецьку/китайську». 

Можна подумати, що свій бізнес, високі посади чи знання іноземної мови з неба падають. Це все робота над собою. Це коли друзі десь відпочивають, а ти ні, бо тобі потрібно зустрітися з клієнтом, підготувати звіт чи відвідати мовний клуб. 

Так, у когось на старті є більше можливостей, зокрема природній нахил до чогось. Але якщо його не розвивати і не підтримувати, то все то без толку. 

Так само і те, що мені добре, що я худенька. Так, мені добре)) Я два роки займалась плаванням і ще 7 років легкою атлетикою. Це було в школі. В студентські роки представляла університет на спартакіадах. А потім вийшла заміж, народила першу доньку, вся у справах-турботах, потім робота, і життя стало аж надто якимось важким, так хотілось полежати просто на диванчику, відпочити з подругами, ну бо я ж так втомлююсь….хто ж мене ще крім мене самої пожаліє... А потім так бац – а мені не подобається дивитись на себе в дзеркало. 

Усе в нашому житті залежить від нашого бажання чогось досягти чи зробити. Мені подобається, коли мені подобається дивитись на себе в дзеркало. Мені подобається, коли чоловіки говорять компліменти і проводжають мене поглядом. Мені подобається, коли жінки із заздрістю говорять, що гарне тіло не головне в житті, дожовуючи величезну булку. І для цього я працюю, щоденно. Вже 10 років. 

То що заважає вам? Хочете бути худенькими і стрункими? Вперед! Жрать на відро менше. От насипав чогось там в тарілку, подивився помилувався і рівно половину назад в каструлю. Для кращого ефекту один день на тиждень на воді посидіть. Проходиш повз турнік – підтягнувся, потім упав віджався, а потім прес разів 50 і так далі до безкінечності скільки хочеться. І потім, через деякий час, і вам буде добре. Ви будете стрункі, чи у вас буде свій бізнес, чи можливо ви нарешті вивчите іноземну мову. А знайомі будуть говорити «добре тобі, ти….» І ти зрозумієш, як же все ж таки добре, що ти знайшов в собі сили попрацювати над собою. 

Єдине, що нам заважає в житті – це лінь та жалість до себе. З цим потрібно вчитись боротись. Інакше так все життя і будете говорити іншим: «Добре тобі, ти…»

09.09.2016

 


Нові публікації