Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Декілька порад тим, хто вирішив взятися за англійську

Декілька порад тим, хто цього (наступного) року вирішив взятися за англійську мову чи іспанську, чи іншу іноземну мову.

1. Дайте собі відповіді на запитання: Навіщо мені потрібна англійська мова? Що зміниться в моєму житті, якщо я зможу нею спілкуватися? Що я тоді отримаю?
Не рекомендую ставити ціль «вивчити англійську до кінця року». Подумайте над тим, що дійсно мотивує. Намалюйте в уяві ту картинку, яка буде надихати рухатися вперед та долати труднощі.
Ціль потрібно сформулювати так, щоб вам ХОТІЛОСЯ досягти її! А для цього вона має звучати для вас привабливо.

2. Займайтесь із «своїм» вчителем. І тільки так! Якщо ви відчуваєте, що спілкування не приносить задоволення, краще спробуйте позайматися з кимось іншим. Всі ми різні. Хтось швидко говорить, хтось повільно, у когось одна інтонація, в когось інша, хтось так посміхається, хтось інакше, у когось погляди на життя близькі до ваших, в когось ні. Ви точно зможете знайти ту людину, з якою захочеться ПОГОВОРИТИ на різні теми.
Більш того, вчитель та учень – це партнери, а це передбачає довіру та повагу один до одного. Адже разом вам працювати не один тиждень!

3. Достатньо завантажити 1 додаток на телефон, а не 10 )) Головне користуйтесь ним регулярно. Так само достатньо одного підручника. Не потрібно їх колекціонувати на поличці. І не варто копіювати посилання а ля «колись пізніше почитаю». Колись пізніше – це ніколи. Цікаво? Прочтайте тут і зараз. Не засмічуйте свій простір.

4. Для того, щоб мову не вчити, а засвоювати, зробіть її частиною свого життя ))

Новий рік. Всіх нас чекає багато цікавої роботи! Адже для того, щоб жити щасливо, потрібно щодня працювати над всіма сферами свого життя.

Пам’ятайте: в дорослому житті немає ідеального часу для вивчення іноземної мови. Він настане лише тоді, коли ви так вирішите.

У кого англійська серед цілей на цей рік? Телефонуйте 0978816014, 0957432837

03.01.2020


 


Нові публікації