Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Англійська мова з гарантією


«Так не буває. Як Ви можете гарантувати, що через півроку я зможу розмовляли англійською?» А от гарантую. Тому що коли людина знає свою справу і добросовісно її виконує, то вона не боїться дати гарантію на свій товар. Єдина умова: робити все, що я кажу. «А якщо я не буду прям все виконувати?» ну.. тоді і гарантії бути не може))) Це все рівно, що в мікрохвильовці сушити кота: не по інструкції, панове! В такому випадку підприємство не гарантує, що мікрохвильова піч прослужить стільки, скільки вказано в гарантійному талоні. Але як же приємно дивитись, як через пару тижнів занять учень/учениця (абсолютно різного віку) із захопленням говорить: «Я це сам/сама все сказала!» При вивченні іноземної мови головне – не боятись говорити і… отримувати від цього задоволення)) Я вчу любити. 

Вивчення іноземної мови порівнюю з музикою або спортом. Хіба можна навчити гарно грати чи швидко бігати? Ні. Можна показати, підказати, але без щоденних тренувань ти не зіграєш «Вальс квітів» Чайковського і не пробіжиш стометрівку за 10 секунд, навіть якщо твій вчитель/тренер із п’ятьма зірками на чолі. Це все - твоя особиста робота. Задача вчителя тільки підказувати і направляти. 

Минулого року до нас в гості приїжджав Piano Extremist. Після виступу в 16 школі ми запросили його до нас додому на вечерю, бо до поїзда було ще декілька годин. Молодша донька вчиться грати на фортепіано, тож логічно, що ми попросили його зіграти разом з нею. То було неймовірно! Спочатку Богдан грав свої та інші відомі пісні, а потім почалася повна імпровізація, разом з донькою! Сказати, що їй сподобалось – це не сказати нічого. Потім написав їй записку з побажаннями і додав: «Хочеш, щоб було 5 з музики – 5 годин граєш, хочеш 4 – 4 години граєш, а на 2 – достатньо 2 години, але чи потрібна тобі двійка?» 

Так і зі спортом, і з іноземною мовою. 5 годин грати може тільки той, хто любить грати. Так само потрібно любити спорт і мову. І саме тут важливо знайти свого вчителя. Для мене цією людиною стала моя викладач іспанської мови в університеті. 

22.09.2016


 


Нові публікації