Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Afraid to forget everything you’ve learned?

Боїтеся забути все, що вивчили? 

І я боюсь. Особливо якщо в це вкладено купа силенна часу та зусиль. 

Подібний страх переслідує майже всіх, хто вивчив щось нове та важливе. І робив це з низького старту. 

І, зокрема, це стосується моїх студентів, які закінчили курс англійської мови для початківців ‘Yes, you can speak!’. Курс-інтенсив. «Попотіли» там всі добряче добрих три місяці. 

Що робити далі? Як не розгубити вивчене? Як і де це все використовувати? Як підтримувати свою мотивацію працювати далі? Як покращити знання? Типові питання моїх студентів.

1. Що робити далі?  Продовжувати, звісно. Тому що якщо навіть нагальна потреба і відклалася в часі, ніхто точно не знає, коли вона знову постане перед вами. Краще бути готовим. Адже якщо закинути зараз, тоді доведеться починати тренування заново. Не з такого низького старту, безперечно, але практично заново. Чи встигнете? Чи будуть можливості вас чекати? Та і взагалі вивчення мови – це дуже корисна звичка, яка підвищує якість життя.

2. Як не розгубити вивчене? Для того, щоб не розгубити вивчене, всі мої студенти продумують план подальшої роботи з мовою. Які граматичні теми повторити, який вокабуляр попрактикувати, що нового вивчити, яку пісню послухати чи фільм подивитись, коли в мовний клуб зайти, коли і який мовний курс ще пройти (зокрема курс 2: Speak English with Confidence). Дотримуйтесь свого плану. Закінчився – придумайте новий. 

3. Як і де це все використовувати? – Ідеальний варіант – це коли є реальна потреба на роботі/навчанні. Або ж подорожуєте часто. Все інше – створюйте собі самі. Відвідуйте мовні клуби. Шукайте speaking buddy (це може бути хтось із одногрупників, з ким ви регулярно зідзвонюєтесь/зустрічаєтесь). В соцмережах/youtube беріть участь в обговореннях на англомовних сторінках/каналах. І не лише свої коментарі пишіть, а й коментуйте коментарі інших, адже тоді більше шансів з кимось зав’язати переписку з перспективою стати pen friends. Ну і варто погуглити сайти to find an English speaking partner online (наприклад mylanguageexchange.com)

4. Як підтримувати свою мотивацію працювати далі? Ще раз ручкою на листочку прописати, а для чого воно вам взагалі треба. Якщо нічого не напишеться, то, може, і не треба, а? Забудьте про всі ті можливості, які знання англійської мови може вам дати, і живіть собі спокійно. Варіть борщі, грайте у футбол, читайте книги. Якщо ж на тому листочку таки щось напишеться, то подумайте, що ви готові зробити зараз, щоб все те омріяне стало реальністю? І зробіть це. Все просто. Ще дуже допомагає спілкування з іншими вмотивованими людьми. Ще більше – робота з ними. Адже коли бачиш, як хтось рухається/працює/навчається, то і собі хочеться. Дзеркальні нейрони працюють. Доведено. 

5. Як покращити знання? Ідеальний варіант – займатися у команді разом з тренером. Адже це закриває всі вище згадані питання.  Будете знати, що робити далі. Точно гарно закріпите вивчене. Будете практично це все використовувати. Зможете підтримувати свою мотивацію на рівні, щоб було достатньо енергії рухатися вперед (про дзеркальні нейрони згадали?). А командний дух? Спілкування з приємними людьми? Мммм…))  

А тепер уявіть, що ви це все робите. Як відчуття? 
«Я – умнічка!» (нєпєрєводімая ігра слов :) )

Я завжди працюю для своїх студентів і тому придумую найкращі для вас варіанти, щоб допомогти у вирішенні мовних задач. Саме тому курс для початківців отримує цікаве 2-хмісячне літнє продовження! Дещо менш інтенсивний, літо ж надворі )) Beginners: Consolidation. Це щоб точно в гарній мовній формі до осені дожити і впевнено розпочати Speak English with Confidence)) 

Що будемо робити? Більш поглиблено пройдемося по всіх мовних та граматичних темах, які вивчали на попередньому курсі. Це можливість заповнити прогалини, якщо вони були, закріпити вивчене та додати нового. 

Вартість курсу 2900 грн. Натомість ви отримуєте: 

  • 16 практичних занять тривалістю 1,5 год (якщо карантин продовжать, значить онлайн)
  • 1 заняття онлайн (навчитись працювати з деякими онлайн інструментами)
  • 1 індивідуальне заняття
  • Перевірка домашніх завдань в позаурочний час 
  • Два заняття на тиждень
  • Безкоштовні навчальні матеріали
  • Щоденна практика спілкування у закритій групі у Viber  

Завжди раджу студентам оплачувати навчальні курси повністю, адже це - фінансове підтвердження для вас самих вашої мотивації працювати та досягати поставлених цілей. Це додає впевненості та сил. До того ж, такі пропозиції більш вигідні матеріально. Місяць навчання окремо коштує 1700 грн. 

Орієнтовний початок - 26 травня. 

Готові стрибати в басейн поплавати? Відчути, як прохолодна вода лоскоче тіло і спочатку ніби сковує рухи, а потім починаєш рухатися.. і це такий кайф )) 

Тоді заповнюйте заявку ТУТ  

До зустрічі на заняттях!  

 


Нові публікації