Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття з англійської чи іспанської мови – задоволення не з дешевих, але іноді раціонально обрати саме такий формат навчання. 

Я віддаю перевагу груповій роботі, що обгрунтувала в статті ПРО ПЕРЕВАГИ ГРУПОВИХ ТА НЕДОЛІКИ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЗАНЯТЬ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ. Але я наполегливо рекомендую індивідуальні заняття у випадках, якщо:

1. Ви реально дуже зайняті і відвідувати заняття на курсах у фіксовані години проблематично.

2. Ви часто буває у відрядженнях, у Вас маленькі діти чи інші обставини, що обмежують Вас у часі.

3. Вам потрібна індивідуальна програма, розроблена спеціально під Ваші цілі (підготуватись до екзамену, співбесіди, презентації тощо).

4. Ви бажаєте зосередитись на своїх власних пріоритетах, а не потребах усієї навчальної групи  (зробити акцент в навчанні на окремих мовних аспектах, як то лексика, фонетика, граматика,  культура мовлення, чи ж більше зосередитись на письмі, говорінні, читанні, слуханні)

5. Ви просто звикли до усього хорошого, і вважаєте, що всю свою увагу викладач повинен приділяти саме Вам :)

Тим не менше, хочу звернути Вашу увагу на деякі суттєві недоліки індивідуальних занять: відсутність колективної роботи та спілкування, певний комплекс у спілкуванні через нерівність знань учня та викладача, відсутність чіткого графіку, несистематичність. 

Вартість одного індивідуального заняття (60 хв) – 250 грн. З дорослими, як правило, займаюсь по 1,5 години,  і тоді це коштує 350 грн. При такій тривалості заняття проходять ефективніше, і вам фінансово вигідніше. 

Вартість виїзного заняття обговорюється додатково. 

Я точно знаю, все буде English! Телефонуйте! 0957432837, 0978816014


 


Нові публікації