Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Університетський курс економіки англійською мовою

Думаєте про навчання у престижному ВНЗ за кордоном?

А хочете спробувати як це?

Тоді університетський курс економіки англійською мовою саме для вас, адже це:
- тренувальні умови максимально наближені до реальних (English only!);
- можливість вчасно помітити свої сильні сторони та промахи і при цьому мати час їх виправити;
- 4 місяці реальної економіки! Що є обов’язковим предметом при здобутті вищої освіти.

Курс читає кандидат економічних наук, асистент кафедри економіки та економічної теорії Білоцерківського національного аграрного університету Бабицька Ольга Олександрівна.

Знання – це велика сила. Усвідомлення мети – це половина успіху. Інша половина – це якісна підготовка. І наше покликання допомагати вам в цьому, щоб навчання в омріяному університеті за кордоном давалось легше, щоб звикнути до того, що англійська мова – це просто спосіб пояснити економічні явища та вирішити задачі, щоб врешті-решт просто знати, що таке закон попиту та пропозиції, та бути спроможним пояснити це англійською мовою і приємно вразити свого викладача. Просто подбайте про те, щоб свої переваги створити заздалегідь.

УВАГА: співбесіда на визначення рівня володіння англійської мовою проводитись не буде. Просто якщо ви плануєте навчатися у закордонному ВНЗ…. достатній рівень вже має бути результатом вашої попередньої підготовки. Тому що англійська мова академічного рівня за три місяці не вивчається. Цей курс додатково підкаже вам, чи готові ви до навчання за кордоном чи варто ще попрацювати.

Заняття: двічі на тиждень 
Тривалість заняття: 60 хв
Вартість: 800 грн/міс
Набір: одна група

Запис за телефоном 097 881 60 14 або заповніть заявку і ми вам зателефонуємо

Наше майбутнє в наших руках. Успіх починається з правильних знань.

ДОДАТКОВО: В БНАУ деякі дисципліни викладаються англійською мовою, окрім цього Ольга Олександрівна читала лекції в університеті iм. Юстуса Лiбiха (м. Гессен, Німеччина)


 


Нові публікації