Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Розмовний клуб LET

Let’s talk. Everyone’s invited!

Хто хоче попрактикуватись англійською поговорити? Розговорю кожного :)

Коли?
Субота 14,00- 15,30 (ваші пропозиції по часу приймаються, вкажіть у заявці)

Це не просто розмовний клуб, це розмовно-навчальний клуб. Зовсім непомітно будемо не лише не забувати те, що вже знаємо, а і нове вивчати. Бо сама хочу щось нове. Що саме нове? Ось це вже обговоримо разом на першій зустрічі.

Кількість учасників – ДО 10 чоловік. Навчальні цілі краще досягти в малих групах.

Вартість: 90 грн./зустріч

Рекомендую придбати абонемент на місяць, щоб гарантувати собі місце. Традиційно це 4 зустрічі, тож 350 грн. відповідно.

УВАГА: розмовний клуб передбачає певний рівень знань учасників. Це можуть бути різні рівні (хтось знає більше, хтось менше, як і в реальному житті), але базовий курс точно має бути пройденим. Передбачається, що учасник має близько 400 слів активного словникового запасу, розуміє і вміє користуватись часами групи Simple та Continuous,  як мінімум розуміє і впізнає в потоці мовлення Perfect Tenses, знає модальні дієслова і розуміє, що таке активний та пасивний стан дієслова. Звісно, що в усному мовленні ми завжди робимо помилки, але потрібно принаймні розуміти, звідки ноги ростуть))

Ми отримуємо результати там, куди інвестуємо свій час та енергію. Саме зараз у вас є можливість зробити невеличку, але таку ефективну інвестицію в себе. Буду рада ділитися з вами своїми знаннями та вміннями!

Якщо є запитання, телефонуйте 0978816014, 0957432837 або пишіть.

Якщо ж ви належите до тієї категорії людей, які знають, чого хочуть, і вміють швидко приймати рішення, заповнюйте заявку,  і я відправлю номер банківської картки в приват.

Люблю бути серед людей, які знають, чого хочуть, мотивовані, наполегливі, цікаві, розумні. Люблю свою роботу :) 

 

 


Нові публікації