Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Beginners: Consolidation

Курс для тих, хто продовжує вивчати англійську мову (elementary та pre-intermediate)

Курс – повторення та закріплення базового курсу для початківців і тому розрахований в першу чергу на випускників, які успішно його закінчили. Курс створений для того, щоб закрити основні потреби моїх студентів влітку: Що робити далі? Як не розгубити вивчене? Як і де це все використовувати? Як підтримувати свою мотивацію працювати далі? Як покращити знання? Типові питання моїх студентів. Детальні відповіді на них можна прочитати в статті AFRAID TO FORGET EVERYTHING YOU’VE LEARNED?

Але із задоволенням познайомлюся з іншими людьми, які бажають освіжити свої знання та попрактикуватись трішки, і які вже мають впевнений рівень Elementary: знають, що таке I am, he is, we are, I do, he does, we do, I am doing, he is doing, we are doing і навіть дещо чули про таку річ як I have done. А також можуть дещо про себе розповісти, свою родину, роботу, інші базові теми. 

Вартість курсу 2900 грн. Натомість ви отримуєте: 
  • 16 практичних занять тривалістю 1,5 год (якщо карантин продовжать, значить онлайн)
  • 1 заняття онлайн (навчитись працювати з деякими онлайн інструментами)
  • 1 індивідуальне заняття
  • Перевірка домашніх завдань в позаурочний час 
  • Два заняття на тиждень
  • Групу в кількості 4-8 чоловік
  • Безкоштовні навчальні матеріали
  • Щоденна практика спілкування у закритій групі у Viber  
  • Консультації та допомогу після закінчення навчання

Завжди раджу студентам оплачувати навчальні курси повністю, адже це - фінансове підтвердження для вас самих вашої мотивації працювати та досягати поставлених цілей. Це додає впевненості та сил. До того ж, такі пропозиції більш вигідні матеріально. Місяць навчання окремо коштує 1700 грн. 


Що будемо робити? Більш поглиблено пройдемося по всіх мовних та граматичних темах, які вивчали на попередньому курсі. Це можливість заповнити прогалини, якщо вони були, закріпити вивчене та додати нового. 

Починаємо 26-27 травня. 

Цінуйте свій витрачений час та вкладені зусилля. Примножуйте свої результати та досягнення. Інвестуйте в себе. Будьте задоволені собою. Посміхайтесь та робіть людей навколо себе щасливими! 

Вже посміхнулись? Супер :)  Тоді заповнюйте заявку

До зустрічі на заняттях! 


 


Нові публікації