Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Becoming an Independent Learner

Becoming an Independent Learner

Курс для тих, хто:

1.      6-9 останніх місяців присвятив серйозній роботі над мовою, добре орієнтується в граматиці, вміє спілкуватися на життєві теми в межах свого словникового запасу і хоче позбутися залежності від вчителя та інструкцій а ля «почитай це, вивчи те, зроби он те». Тут ваша голова остаточно розпрощається з думкою «сам не знаю, що, як і коли робити». Будете знати))

2.      без проблем спілкується іноземною мовою закордоном, відвідує мовні клуби, час від часу дивиться фільми в оригіналі, але відчуває, що прогресу немає. Все на тому ж самому рівні: ті ж самі слова, ті ж самі вирази, нічого нового.

Пригадалась цитата із «Аліса в Задзеркаллі»: «Потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б удвічі швидше!»

Життя – це постійне навчання. Зупинка – це рух назад. Це стосується не лише англійської мови, але саме на ній ви навчитеся вчитися протягом життя.

Заняття 1 раз на тиждень, в суботу. Всі інші дні працюємо у Viber та закритій групі у Facebook. Вартість навчання 600 грн./ міс. При оплаті 3 міс. відразу вартість складе 1500 грн.

Всього нас чекає 13 занять тривалістю 1,5 год. + 1 індивідуальне заняття.

Моя мета – освічені білоцерківці. Не заручники мовних шкіл, а самостійні художники, які малюють свою картину життя не так, як хтось вказує, а так, як того хочуть. Це люди, які вміють бути відповідальними за своє навчання та і життя в цілому. (Відкриваю таємницю: хочу, щоб всі іноземці дивувались, що в Білій Церкві люди вільно переходять на англійську, як в Скандинавських країнах)))

Life-long learning is not an option. It’s a must.

Now, finally, you have the chance to become an independent learner. Are you ready for the responsibility? If yes, fill in the application form HERE 


 


Нові публікації