Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


10-денний он-лайн марафон «Базова розмова англійською мовою»

10-денний он-лайн марафон «Базова розмова англійською мовою»

Люблю починати новий рік  з досягнення, адже це дарує відчуття «Я – чемпіон!». А далі весь рік проходить під таким девізом :) і люди дивуються, як він/вона стільки всього встигає. 

В чому секрет? Виклик має бути викликом. Тобто не надто легким: до цього потрібно докласти певних зусиль. І не надто складним: це точно можна зробити. 

Пропоную вам такий виклик! 

Англійська мова – без зусиль не обійтися. 10 днів – абсолютно реально протриматись! 

Що будемо робити 10 днів? РОЗМОВЛЯТИ. Я люблю розмовляти. 

Отже, що вас чекає:

1. Подолаємо страх заговорити англійською, адже кожного дня ви будете спілкуватись з людиною, яку ви НЕ знаєте. 

2. Підготуємо 10 базових розмовних тем (Мої інтереси, мої мрії, моя родина та наші спільні  інтереси, моя робота, моя улюблена книга, мій улюблений фільм, моє улюблене туристичне місце в Україні, моє улюблене туристичне місце закордоном,  моя улюблена гра,  10 тему оберемо разом), щоб ви завжди знали про що поговорити з будь-ким і будь-де! Часто, ми не можемо спілкуватися не тому, що мовою не володіємо, а тому, що просто не знаємо про що поговорити! 

3. Навчимось із мухи робити слона. Тобто із одного слова – десять.  Інструкції , як ми це будемо робити, вже для учасників  марафону  у закритій групі ФБ.

4. Ну і ще просто будемо говорити вранці і ввечері. 

5. Моя повна увага, адже зроблю все, що від мене залежить, аби довести вас  до успішного завершення марафону . Хто зі мною знайомий, той знає, про що я говорю)) Адже буду бігти разом з вами і по дорозі кого підтягувати за руку, кому чарівні пєндєлі роздавати. При цьому на зв’язку 17 год. на добу он-лайн і вживу по телефону. 
Хто може брати участь у такому 10-денному інтенсивні
Ті, хто вже дещо підготовлені і знають  як мінінум, що таке do, does, am, is, are (далі обмежень немає, кожен знайде для себе багато корисного). Ми не будемо тут вивчати граматику. Хоча декілька тем зачепимо.  

Форми участі: 

ВАРІАНТ 1: 550 грн.: спілкування з учасниками, виконання всіх завдань, робота в чаті, мій зворотній зв’язок в груповому чаті стосовно виконаних завдань за день.

ВАРІАНТ 2: 950 грн.: варіант 1 + перевірка виконання письмових завдань, граматичний коментар.  

З тими, хто вчасно добіжить до фінішу (незалежно від форми участі), наступного дня влаштовуємо живу он-лайн зустріч (декілька груп по 7-8 людей через платформу Google Hangouts), де я дам індивідуальні рекомендації кожному, а також відповім на всі ваші запитання. 

Отже, 10 днів, 550 грн., і ви підготовлені до спілкування.

Друзі, якщо ви не можете знайти 10 днів і 550 грн., забудьте про англійську мову. Я серйозно. Нехай ця думка не отруює вам життя. Проводьте час  з родиною та друзями, реалізовуйте нові проекти, читайте книги, дивіться фільми, подорожуйте, насолоджуйтесь життям! 

Але ж якщо ви дочитали цей довгий текст  аж до цього місця…  то, що це для вас означає? Подумайте і дайте собі відповідь.  Я ж в цьому бачу інтерес  та/чи потребу до англійської мови, наполегливість, всидчивість та цілеспрямованість. З такими якостями цей марафон вам точно під силу)) Побігли! Я знаю, вам сподобається)) 

Заявку на участь залишайте ТУТ  

 


Нові публікації