Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


Англійська мова для дітей

Діти – це особлива категорія учнів. Їм не скажеш «тому що так потрібно».  В цілому, і дорослим так говорити не бажано, і дорослим має хотітися ходити на заняття, але іноді таке трапляється в цілях економії часу. Адже доросла свідомість необхідність приймає як щось зрозуміле і логічне, адже може передбачити майбутні отримані результати.
 
З дітьми, як молодшого, так і старшого віку, різні «потрібності» не проходять. Якщо дитина сприймає вивчення мови як примус, то на все життя сформується думка, що іноземна мова – це щось страшне і неприємне.  І кому це потрібно? Нікому. Саме тому вважаю, що дітям мову краще вивчати в групі, адже тут викладач має де розгулятися! Яким би професійним вчитель не був, а сам на сам з дитиною сильно не пограєшся. І великий плюс групового заняття в тому, що учень спілкується з іншими дітьми свого рівня знань. Це дозволяє йому самостійно порівнювати та оцінювати свої успіхи. В цьому віці головне не скільки слів ваша дитина вивчить, а чи полюбить він/вона мову в цілому. 

У Білій Церкві, на щастя, багато різноманітних гуртків для вивчення англійської мови. Шукайте свого викладача. З яким дитині буде цікаво. Я особисто рекомендую поцікавитись центром дитячого розвитку «Альтернатива» (тел. 096-298-94-18).  Я знайома з колективом центру і була на декількох «відкритих» заняттях без попередження, тож знаю, про що говорю. Головною оцінкою роботи для мене були і завжди будуть зацікавлені дитячі очі. Так от, в «Альтернативі» вони саме такі. 

Звісно, іноді раціонально обрати індивідуальну форму навчання, якщо, наприклад, дитина багато пропустила, часто хворіє чи ін. Можливо, ваша дитина інтроверт і не дуже любить проводити час в шумних компаніях однолітків. Вам як батькам краще знати, яка форма навчання найкраще підходить під характер та потреби вашої дитини. 

І ще рекомендую прочитати цю статтю ЧИ МОЖУТЬ ЗАНЯТТЯ З РЕПЕТИТОРОМ БУТИ ШКІДЛИВИМИ?

Успіхів вам! 


 


Нові публікації