Спенгліш
    Головна Курси Блоґ


10-денний он-лайн марафон «Базова розмова англійською мовою»

10-денний он-лайн марафон «Базова розмова англійською мовою» (старт 15 січня)

Немає часу практикувати англійську?

«Хочу, але ж на роботі зранку до пізнього вечора… коли? Забуваю все вже..»
«Хочу, але ж діти маленькі, весь день зайнята.. коли? Хіба що вночі…»

Серйозно хочете? Будь ласка! Інтернет дозволяє це робити, коли вам зручно: після роботи ввечері, в перервах між роботою, коли діти сплять, одним словом, в будь-яку годину доби, коли ви хочете.

Що будемо робити 10 днів? РОЗМОВЛЯТИ. Я люблю розмовляти.

Проаналізувавши багато-багато різноманітних марафонів та інтенсивів з англійської мови, я прийшла до висновку, що абсолютна більшість з них спрямовані на граматику та/або розвиток навичок слухання, письма або читання (і збільшення словникового запасу відповідно).

Пропоную вам нарешті вийти з режиму «все розумію, а нічого сказати не можу» і підготуватися до базової розмови англійською мовою . І зробити це в зручний для вас спосіб – вдома, в кафе, у парку.

10 днів будемо практикувати як підготовлене, так і не підготовлене (спонтанне) монологічне та діалогічне УСНЕ мовлення, збагатимо словниковий запас звісно (в тому числі мінімум 10 фразеологізмів вивчимо), трохи зачепимо і граматику (адже говорити ми будемо вчитись грамотно), ще і щоденно письмо спілкуватися будемо в чаті у вайбері/месенджері.


Отже, що вас чекає:

1. Моя повна увага, адже зроблю все, що від мене залежить, аби довести вас до успішного завершення марафону . Хто зі мною знайомий, той знає, про що я говорю)) Адже буду бігти разом з вами і по дорозі кого підтягувати за руку, кому чарівні пєндєлі роздавати. При цьому на зв’язку 18 год. на добу он-лайн і вживу по телефону.

2. Підготовка 10 важливих тем для розмови будь-де, будь з ким (Мої інтереси, мої мрії, моя родина та наші спільні інтереси, моя робота, моя улюблена книга, мій улюблений фільм, моє улюблене туристичне місце в Україні, моє улюблене туристичне місце закордоном, моя улюблена гра, 10 тему оберемо разом). Підготувавшись, ви завжди будете знати, про що поговорити! І, що важливо, як інших розпитати про це.

3. 10 непідготовлених спонтанних тем (не можу написати, сама поки що не знаю, на те вони і спонтанні))) Інструкції , як ми це будемо робити, вже для учасників забігу у закритій групі у ФБ.

4. 10 розмов по телефону/скапу/тощо з незнайомими вам людьми.

Увага, кількість учасників обмежена! Максимум 20 бажаючих. Я завжди уважно перевіряю домашню роботу своїх студентів і всім оперативно надаю зворотній зв’язок.

З тими, хто вчасно добіжить до фінішу, наступного дня влаштовуємо живу он-лайн зустріч (декілька груп по 5-7 людей через платформу Google Hangouts), де я дам індивідуальні рекомендації кожному, а також відповім на всі ваші запитання.

Хто може брати участь в такому 10-денному інтенсивні? Ті, хто дещо вже підготовлені і знають як мінінум, що таке do, does, am, is, are (далі обмежень немає, кожен знайде для себе багато корисного). По ходу підготовки тем буду давати необхідні граматичні пояснення індивідуально, але вчити з нуля - ні.

Оплата. 50 грн./день. Так як я лише вчуся працювати онлайн, тож, ціна чисто символічна)) наступний марафон буде однозначно дорожче.

Отже, 10 днів, 500 грн., і ви підготовлені до спілкування.

Друзі, якщо ви не можете знайти 10 днів і 500 грн., забудьте про англійську мову. Я серйозно. Нехай ця думка не отруює вам життя. Проводьте час з родиною та друзями, реалізовуйте нові проекти, читайте книги, дивіться фільми, подорожуйте, насолоджуйтесь життям!

Але ж якщо ви дочитали цей довгий текст аж до цього місця… то, що це для вас означає? Подумайте і дайте собі відповідь. Я ж в цьому бачу інтерес та/чи потребу до англійської мови, наполегливість, посидючість та цілеспрямованість. З такими якостями цей марафон вам точно під силу. Побігли! Я знаю, вам сподобається :) Просто зробіть це.

Заявку на участь залишайте ТУТ  

 


Нові публікації